Zuid-Afrika Groepsreis - Rainbow Route
- • Big five in Krugerpark
- • Veel wandelmogelijkheden
- • Addo Elephant Park
- • Walvissen spotten in Hermanus
Liever uw plannen telefonisch doornemen? Dat kan. Bel ons op 03 8080 258 of vul het formuliertje hiernaast in en we bellen u tijdens kantooruren zo snel mogelijk terug. Beloofd.
Zuid-Afrika is een land van kleuren, culturen en tradities. Een land met uitgestrekte woestijnen, groene valleien en mooie stranden. Maak een safari in het Krugerpark, trek door de indrukwekkende Drakensbergen, overnacht op diverse plekken langs de bekende Tuinroute en ontdek het kosmopolitische Kaapstad. Er worden regelmatig korte wandelingen gemaakt en in het juiste seizoen kun je walvissen spotten vanaf de kust bij Hermanus. Tijdens deze groepsreis overnacht je in comfortabele accommodaties, waarbij de meeste maaltijden zijn inbegrepen.
In het Krugerpark, een van de grootste wildparken ter wereld, observeer je tijdens de gamedrives en bij de drinkplaatsen olifanten, neushoorns, giraffen en allerlei andere dieren. Misschien spotten we in het Mkuzi Game Reserve wel de bedreigde zwarte neushoorn. De Drakensbergen zijn een paradijs voor wandelaars en natuurliefhebbers, net als Tsitsikamma National Park. De relatief rustige ‘Wild Coast’ heeft een indrukwekkende kustlijn, die wordt afgewisseld met bossen. Hier kun je relaxen op het strand of in contact komen met de lokale bevolking. In en rond het bruisende Kaapstad is veel te doen, zoals een beklimming van de imposante Tafelberg, shoppen in het Waterfront, een bezoek aan de wijngaarden van Stellenbosch en een rit naar Kaap de Goede Hoop.
Ben u helemaal óm en wilt u meteen deze reis aanvragen? Gebruik dan onderstaande opties om uw variant te selecteren en klik op 'Aanvragen'. U kunt ook nog extra wensen doorgeven. Ben u toch op zoek naar 100% maatwerk (bijvoorbeeld op basis van deze reis)? Vraag dan een maatwerk offerte aan en we nemen vliegensvlug contact met u op.
Maatwerk offerte 03 8080 258
Vol
Gegarandeerde vertrekdatum
Nog een paar plaatsen beschikbaar
Nog genoeg plaatsen beschikbaar
Onze reisexperts kennen íedere uithoek van hun bestemming. Nou ja, bijna dan. Neem contact met ons op en we helpen u graag.
Ik wil bellen Mail onsEen ogenblik geduld alstublieft. De prijzen worden geladen.
Retourvlucht: gepubliceerd tarief vanaf € 739,- p.p. inclusief luchthavenbelastingen in de voordeligste vluchtklasse. Regelmatig zijn er ook aanbiedingen voor bepaalde periodes. Dit zoeken wij bij een offerte-aanvraag altijd voor u uit.
Inbegrepen:
• 16 overnachtingen in 2-persoonskamer in lodges, chalets en cabins, waarvan 14 nachten met eigen badkamer en tijdens 2 nachten delen 2 kamers een badkamer
• 16x ontbijt, 12x lunch en 11x diner
• vervoer in compleet uitgeruste safaritruck
• 2x Engelstalige reisleiding/gids
• entreegelden van het in het programma genoemde Nationale Parken
• uitgebreid Engels informatiepakket over de reis en Zuid-Afrika
• CO2 compensatie reis
Niet inbegrepen:
• vlucht, luchthavenbelasting, brandstoftoeslag
• transfer van- en naar luchthaven à € 30,- per persoon per transfer
• niet genoemde maaltijden en drankjes
• overige entree en optionele excursiegelden
• reserveringskosten
• reis- en/of annuleringsverzekering.
Bel ons of bezoek deze pagina op tablet (houd hem dan horizontaal) of desktop computer om het aanvragen af te ronden.
03 8080 258Dat kan. Laat ons je wensen weten en we gaan voor je aan de slag.
MailenWe raden je aan een andere browser te downloaden:
Na het winterseizoen van 2024/2025 gaat Askja verder onder de naam Nordic. We hebben de belangrijkste informatie voor je op een rij gezet.
Lees alles wat je moet weten Sluiten